|
|
Informations & Press Releases may be send to info@freesun.be
edited by FREESUN - avenue Charles Plisnier 20 - 1070 Brussels, Belgium
Tel.: 32+ 2 521 32 14 - Fax : 32+ 2 521 72 43
email : info@freesun.be

PARIJS / KEULEN / AKEN / AMSTERDAM / BRUSSEL
EN NOG EENS 10 GELEGENHEDEN OM TE FEESTEN
Agenda Thalys NightLife
Tweede trimester 2006 (april-mei-juni)
Het hele Thalys-netwerk biedt talrijke en gevarieerde mogelijkheden om te feesten. Thalys viert dit jaar haar tienjarig bestaan en om ook de nachtuilen een plezier te doen, riep het in de herfst van het afgelopen jaar het aanbod ThalysNight (Brussel-Parijs H/T voor 30€! Cfr. verder) in het leven.
De multiculturele teams van Thalys gaan echter nog verder: zij stellen u hun driemaandelijkse selectie voor van 10 gelegenheden om te feesten binnen het hele Thalys-netwerk.
April
1. Aken, zaterdag 1 april: Lust auf Jazz-festival. Ter gelegenheid van het populairste openlucht-jazzfestival in de streek van Aken en de zogenaamde EUREGIO treden tal van artiesten voor u op in de schitterende wijk van de kathedraal. Historische wijk van de kathedraal H/T mogelijk met het ThalysNight-tarief: reservatie vanaf dinsdag 28 maart.
2. Keulen, zondag 9 april: Rocknacht. Het oudste evenement voor alternatieve muziek viert zijn 20-jarig bestaan! Een unieke gelegenheid om een buitengewone verzameling artiesten aan het werk te zien: Live, Calexico, Tocotronic, Nada Surf, the Revs, enz.
Palladium- Schanzenstraße 40- 51063 Keulen / www.palladium-koeln.de
3. Amsterdam, zaterdag 29 en zondag 30 april: Koninginnedag. Koninginnedag is een van de belangrijkste evenementen van Nederland, en in het bijzonder van Amsterdam. De straten kleuren dan helemaal oranje. Duizenden mensen, verkleed en geschminkt in de nationale kleur en met een biertje in de hand, palmen het straatbeeld in. Vanaf zaterdagavond is er een enorm openluchtfeest dat op zondag wordt afgesloten met een reuzegrote volksbraderie.
Vondelpark - Centrum van Amsterdam
4. Parijs, elke zaterdag van de maand. Vier de 1ste verjaardag van de heropening van de Flèche d'Or! Het oude station van Charonne, gelegen boven de kleine ring van Parijs, in de populaire wijk van Sainte-Blaise waar de stemmen van de « Tontons Flingueurs » nog weerklinken. De Flèche d'Or is een mythische plaats waar cultuur en ideeënstromingen zich vermengen. De Flèche d'Or is de plaats voor de Parijse Underground-scène sinds 1995 en is nu opnieuw open sinds april 2005 (na een sluiting van een jaar). Zaterdag: clubbing and DJ live - van 23u tot de vroege ochtend
102, bis tue de Bagnolet (20e ar.) Mo Gambetta of Alexandre Dumas / www.flechedor.com
H/T mogelijk met het ThalysNight-tarief: reservatie vanaf dinsdag voorafgaand aan elke zaterdag van de maand april (dinsdag 4 april voor zaterdag 8 in Parijs bijvoorbeeld)
Mei
5. Parijs, zaterdag 20 mei: 2de editie van de Europese Museumnacht. Vorig jaar waren alle grote musea van Parijs die avond uitzonderlijk geopend en gratis te bezoeken,
het Louvre, Centre Pompidou, het museum van Orsay
Mis deze buitenkans niet: treed in de voetsporen van Belphégor en beleef een buitengewone avond in Parijs. Het programma is weldra te vinden op www.culture.gouv.fr. Reserveer alvast uw avond!
H/T mogelijk met het ThalysNight-tarief : reservatie vanaf dinsdag 16 mei.
6. Keulen, zaterdag 27 mei: Kings & Queens. Elke maand is de extravagantie van de Gays & Lesbiennes-nachten koning. De Drag Queens & Kings voeren hun show op en defileren op de ritmes van dance, house en trance. Een buitengewone sfeer maakt zich meester van de 2 verdiepingen van het Bootshaus in Keulen.
Bootshaus - Auenweg 173 - 51063 Keulen
H/T mogelijk met het ThalysNight-tarief : reservatie vanaf dinsdag 23 mei.
Juni
7. Keulen, vrijdag 9 juni - zondag 9 juli: 2006 FIFA World Cup Fan Fest. Ter gelegenheid van de Wereldbeker Voetbal, verenigen de 12 gaststeden zich om van dit festival het grootste voetbalfeest ooit te maken! In Keulen palmen grote schermen, concerten en animatie de stad in om feest te vieren zoals het een dergelijk groot evenement behoort. Een grote internationale bijeenkomst in open lucht, sfeer verzekerd!
Keulen stad, hoofdzakelijk de wijken Heumarkt en Roncalliplatz H/T mogelijk met het ThalysNight-tarief: reservatie vanaf dinsdag voorafgaand aan elke zaterdag tussen 09/06 en 09/07 (dinsdag 20 juni voor zaterdag 24 bijvoorbeeld)
8. Amsterdam, zaterdag 17- zondag 25 juni: Amsterdam Roots Festival. Elk jaar stelt dit festival een brede waaier van wereldmuziek voor. Op zaterdag 17 juni is er de openingsavond in het Oosterpark. Op vijf podia wordt muziek gespeeld die verschillende etnische groepen, stijlen en invloeden vertegenwoordigt. Een echte vitaminecocktail! Melkweg, Tropentheater, Oosterpark en Concertgebouw - Amsterdam
9. Parijs, woensdag 21 juni: Fête de la Musique. De langste nacht van het jaar en de eerste van de zomer. Vanaf de vroege vooravond tot het prille ochtendgloren baden alle uithoeken van de Franse hoofdstad in een muzikale sfeer. En er is voor elk wat wils: klassiek, rock, opera, jazz,
www.fetedelamusique.culture.fr/
10. Parijs, zaterdag 24 juni: Paris Gay Pride 2006. Overdag stappen lesbiennes, gays, bi- en transseksuelen door Parijs in een grote stoet van praalwagens, gekleed in extravagante kostuums, aan de zijde van politici, vakbonden... 's Avonds zijn er tal van feestjes in de bars van Le Marais en in de bekendste clubs van Parijs, en is er ook een groot bal in de Bastille. Profiteer er die avond ook van om het nieuwe Musée du Quai Branly te bezoeken. Dit museum is gewijd aan de kunst en beschavingen in Afrika, Azië, Oceanië en Amerika en is uitzonderlijk en bovendien gratis geopend tijdens de nacht van 24 juni!
H/T mogelijk met het ThalysNight-tarief : reservatie vanaf dinsdag 20 juni.
Brussel-Parijs, Brussel-Keulen of Brussel-Aken
Speciale ThalysNight-voorwaarden
Het ThalysNight-tarief richt zich tot alle fuifbeesten van de zaterdagavond die tot een stuk in de nacht willen gaan feesten in Parijs, Keulen of Aken en zondagochtend met de eerste Thalys willen terugkeren.
Brussel-Parijs
Prijs: 30 euro H/T.
Voorwaarden: Comfort 2. Naar gelang van de beschikbaarheid.
Tickets worden niet geruild of terugbetaald.
H/T uitsluitend met de volgende uurregeling:
Vertrek zaterdagavond - Thalys van 20u40 of 21u40
Terugkeer zondagochtend - Thalys van 6u55 of 7u55
Tickets uitsluitend beschikbaar op www.thalys.com, vanaf dinsdag voor de volgende zaterdag.
Brussel-Keulen of Brussel-Aken
Prijs: 19 euro H/T.
Voorwaarden: Comfort 2. Naar gelang van de beschikbaarheid.
Tickets worden niet geruild of terugbetaald.
H/T uitsluitend met de volgende uurregeling:
Vertrek zaterdagavond - Thalys van 19u28
Terugkeer zondagochtend - Thalys van 8u16 (vanuit Keulen) of 8u54 (vanuit Aken)
Tickets uitsluitend beschikbaar op www.thalys.com, vanaf dinsdag voor de volgende zaterdag.
Het andere tarief van Thalys voor de beste prijs: Smilys!
Voor de avonden die niet vallen onder het kader van ThalysNight biedt het tariefaanbod van Thalys nog vele mogelijkheden voor de beste prijs, vooral wanneer u vooraf kunt reserveren.
Zo bedraagt het Smilys-tarief slechts 1/3 van het normale tarief (Librys)!
Dit is beschikbaar 3 maanden voor de vertrekdatum (en indien beschikbaar, tot 14 dagen voor het vertrek) op www.thalys.com of op 070/66 77 88.
Kan niet worden omgeruild of terugbetaald, heen en terug verplicht.
Enkele voorbeelden:
Brussel / Parijs, H/T voor 49 euro;
Brussel / Keulen, H/T voor 29 euro;
Brussel / Aken, H/T voor 21 euro;
Brussel / Amsterdam, H/T voor 32 euro.